Dni Pola


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność podczas Dni Pola, które odbyły się 2 czerwca w SDOO Cicibór Duży. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spotkać się w gronie rolników, producentów, partnerów branżowych oraz przedstawicieli instytucji współpracujących z rolnictwem.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich instytucji i firm, które swoją obecnością uświetniły wydarzenie oraz aktywnie uczestniczyły w wymianie wiedzy i doświadczeń. Takie spotkania są doskonałą okazją do rozmów o aktualnych wyzwaniach i perspektywach rozwoju rolnictwa.

Choć pogoda tego dnia postanowiła nieco pokrzyżować plany i zafundowała nam deszczowe chwile, nie był to powód do zmartwień. Wręcz przeciwnie – był to długo wyczekiwany opad, na który z nadzieją spoglądali wszyscy związani z produkcją roślinną. Natura po raz kolejny przypomniała nam, jak ważna jest dla upraw każda kropla deszczu.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz liczne rozmowy. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń organizowanych przez SDOO Cicibór Duży.


stoisko Krusu i uczestnicy konkursu wiedzy
Dyrektor i przedstawiciel KRUS-u z laureatami konkursu organizowanego przez KRUS
uczestnicy dni pola słychający wykładów
Uczniowie jednej ze szkół rolniczych pozujący przy kombajniku poletkowym.
Dwie prelegentki stojące przy mównicy, w tle projektor i siedzący plecami rolnicy